Strona główna > Tematyka > Wydarzenie > Poujoulat na targach Kominki 2014

21
paz
2013

Wydarzenie

Poujoulat na targach Kominki 2014

Serdeczenie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Poujoulat na Targach Kominki, które odbędą się w ramach Miedzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA, BUMASZ, CBS oraz Glass w Poznaniu w dniach 11-14 marca 2014.


budma 2014Serdeczenie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Poujoulat na Targach Kominki, które odbędą się w ramach Miedzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA, BUMASZ, CBS oraz Glass w Poznaniu w dniach 11-14 marca 2014. Będzie okazja do bliższego zapoznania się z naszymi produktami. Zaprezentujemy także trochę nowości.


Więcej szczegółów o tym, co będziemy prezentować i gdzie nas można spotkać już wkrótce...


Budynki wielorodzinne, użyteczności publicznej i przemysłowe


Inne strony Poujoulat :


Chcą państwo zainstalować przewód kominowy, nasadę dachową, przyłączyć urządzenie grzewcze lub połączyć przewód kominowy ?

Poujoulat jest producentem specjalizującym się w przewodach kominowych, nasadach dachowych i akcesoriach dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych i użyteczności publicznej, zarówno nowych jak i remontowanych.
Życzą sobie Państwo zainstalować lub dokonać renowacji systemu grzewczego opalanego drewnem, gazem czy olejem ? Poujoulat proponuje duży wybór przewodów spalinowych do domów jednorodzinnych i budynkow wielorodzinnych, ze stali nierdzewnej lub przewodów elastycznych. Proponujemy przewody do wszystkich rodzajów urządzeń grzewczych : palenisk, wkładów kominkowych, pieców opalanych drewnem, pieców opalanych granulatem drzewnym (pelet), kotłów. Różnorodne wyposażenie zapewnia dokładną ewakuację spalin.