Strona główna > Tematyka > Wydarzenie > XV Gliwickich Targach Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz

XV Targi Gliwickie 2014

XV Gliwickich Targach Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz

Kolejne targi budowlane za nami, tym razem wraz z naszym długoletnim Partnerem - firmą CALTECH z Gliwic uczestniczyliśmy w XV Gliwickich Targach Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz, które odbyły się w weekend 14-16 lutego 2014. Wśród licznie odwiedzających targi mieszkańców Gliwic oraz okolic stoisko firmy CALTECH cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.


W dobie rosnących wymogów odnośnie bezpieczeństwa oraz ekologii bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się systemy do kotłów gazowych z zamknięta komorą spalania Easinox oraz Dualis E.I, systemy do renowacji starych, nieszczelnych lub uszkodzonych kominów Easinox 08, Ovalinox 08 oraz w przypadku wybudowania nowego komina systemy izolowane Dualinox .

Serdecznie dziękujemy wszystkim zwiedzającym targi za odwiedzenie naszego stoiska, zapoznanie się z szeroką ofertą naszej firmy i podzielenie się opinią na temat prezentowanych produktów.

 

Do zobaczenia na kolejnych tego typu imprezach targowych.

Jerzy Jankowski
Doradca Techniczny PoujoulatBudynki wielorodzinne, użyteczności publicznej i przemysłowe


Inne strony Poujoulat :


Chcą państwo zainstalować przewód kominowy, nasadę dachową, przyłączyć urządzenie grzewcze lub połączyć przewód kominowy ?

Poujoulat jest producentem specjalizującym się w przewodach kominowych, nasadach dachowych i akcesoriach dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych i użyteczności publicznej, zarówno nowych jak i remontowanych.
Życzą sobie Państwo zainstalować lub dokonać renowacji systemu grzewczego opalanego drewnem, gazem czy olejem ? Poujoulat proponuje duży wybór przewodów spalinowych do domów jednorodzinnych i budynkow wielorodzinnych, ze stali nierdzewnej lub przewodów elastycznych. Proponujemy przewody do wszystkich rodzajów urządzeń grzewczych : palenisk, wkładów kominkowych, pieców opalanych drewnem, pieców opalanych granulatem drzewnym (pelet), kotłów. Różnorodne wyposażenie zapewnia dokładną ewakuację spalin.