Strona główna > Tematyka > Wydarzenie > Targi KOMINKI 2014 już jutro...

10
mar
2014

Wydarzenie

Targi KOMINKI 2014 już jutro...

   


 

Chciałbym Państwa serdecznie zaprosić do odwiedzenia naszego stoisk nr 15 w pawilonie 5A na Targi KOMINKI odbywające się w Poznaniu w dniach 11-14.03.2014r.

Zaskoczymy Państwa niepowtarzalnym designem i nieograniczoną personalizacją nasad kominowych i systemów podłączeniowych do urządzeń.

Znajdziecie Państwo sposoby na odzyskanie ciepła w DGP, jak również przedstawimy nasze najnowsze turbiny z serii EXTRA.

Pokażemy także bezpieczne i certyfikowane sposoby na renowację każdego komina: owalnego, okrągłego oraz o nieregularnym przebiegu.

Zwieńczeniem naszej podróży po świecie Poujoulat będzie niepowtarzalny system EMAIL Premium do podłączenia pieców kominkowych i wkładów kominkowych.

Czekają na Państwa także inne ciekawe systemy kominkowe z rodziny Poujoulat oraz miła i serdeczna atmosfera, w której będziemy mogli porozmawiać o specjalnych warunkach handlowych.

Do zobaczenia w Poznaniu.

Prezes Zarządu i zespół Poujoulat Sp. z o.o.


Poujoulat na targach KOMINKI 2014 Poznań

 


Budynki wielorodzinne, użyteczności publicznej i przemysłowe


Inne strony Poujoulat :


Chcą państwo zainstalować przewód kominowy, nasadę dachową, przyłączyć urządzenie grzewcze lub połączyć przewód kominowy ?

Poujoulat jest producentem specjalizującym się w przewodach kominowych, nasadach dachowych i akcesoriach dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych i użyteczności publicznej, zarówno nowych jak i remontowanych.
Życzą sobie Państwo zainstalować lub dokonać renowacji systemu grzewczego opalanego drewnem, gazem czy olejem ? Poujoulat proponuje duży wybór przewodów spalinowych do domów jednorodzinnych i budynkow wielorodzinnych, ze stali nierdzewnej lub przewodów elastycznych. Proponujemy przewody do wszystkich rodzajów urządzeń grzewczych : palenisk, wkładów kominkowych, pieców opalanych drewnem, pieców opalanych granulatem drzewnym (pelet), kotłów. Różnorodne wyposażenie zapewnia dokładną ewakuację spalin.