Strona główna > Tematyka > Wydarzenie > Kieleckie Targi Dom, Ogród i Ty

Poujoulat na targach w Kielcach

Kieleckie Targi Dom, Ogród i Ty

Wspólnie z naszym partnerem - Firmą Marcoterm z Kielc uczestniczyliśmy w Kieleckich Targach DOM, Ogród i TY, które odbyły się w weekend 11-13 kwietnia 2014. Stoisko firmy Marcoterm cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających.


W czasie ciągle wzrastających cen paliw oraz wymogów dotyczących ekologii i bezpieczeństwa odwiedzający stoisko byli zainteresowani nowymi bardziej wydajnymi urządzeniami techniki grzewczej oraz istotnym elementem całej instalacji jakim są systemy do odprowadzania spalin z urządzeń. Dużo zapytań dotyczyło systemów Easinox oraz Tubaginox do odprowadzania spalin z urządzeń z zamknięta komorą spalania w istniejącym szachcie kominowym, oraz systemy Dualis E.I i  Dualinox w przypadku gdy nie posiadamy komina.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zwiedzającym targi za odwiedzenie stoiska, zapoznanie się z szeroką ofertą naszego partnera firmy Marcoterm i podzielenie się opinią na temat prezentowanych produktów.

Poujoulat i Marcoterm w Kielcach na targach


Budynki wielorodzinne, użyteczności publicznej i przemysłowe


Inne strony Poujoulat :


Chcą państwo zainstalować przewód kominowy, nasadę dachową, przyłączyć urządzenie grzewcze lub połączyć przewód kominowy ?

Poujoulat jest producentem specjalizującym się w przewodach kominowych, nasadach dachowych i akcesoriach dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych i użyteczności publicznej, zarówno nowych jak i remontowanych.
Życzą sobie Państwo zainstalować lub dokonać renowacji systemu grzewczego opalanego drewnem, gazem czy olejem ? Poujoulat proponuje duży wybór przewodów spalinowych do domów jednorodzinnych i budynkow wielorodzinnych, ze stali nierdzewnej lub przewodów elastycznych. Proponujemy przewody do wszystkich rodzajów urządzeń grzewczych : palenisk, wkładów kominkowych, pieców opalanych drewnem, pieców opalanych granulatem drzewnym (pelet), kotłów. Różnorodne wyposażenie zapewnia dokładną ewakuację spalin.