Strona główna > Tematyka > Wydarzenie > Poujoulat na targach GRYF-BUD 2014 w Bydgoszczy

10
maj
2014

Wydarzenie

Poujoulat na targach GRYF-BUD 2014 w Bydgoszczy

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na targach Budownictwa i Instalacji oraz wykończenia wnętrz GRYF-BUD, wspólnie z Piotrem Baturą ekspertem w tematyce zduńskiej oraz zaprzyjaźnioną firmą MAAD z Tucholi jesteśmy do Państwa dyspozycji podczas trwania imprezy.


Międzynarodowe Targi Budownictwa i Instalacji oraz wykończenia wnętrz GRYF-BUD

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na targach Budownictwa i Instalacji oraz wykończenia wnętrz GRYF-BUD, wspólnie z Piotrem Baturą ekspertem w tematyce zduńskiej oraz zaprzyjaźnioną firmą MAAD z Tucholi jesteśmy do Państwa dyspozycji podczas trwania imprezy. W pierwszy dzień mimo złej aury odwiedziło nas wiele osób zainteresowanych tematyką kominków, ciepłej zabudowy, pieców kaflowych oraz nieodłącznym elementem instalacji jakim jest komin.

W celu zasięgnięcia informacji na temat kominka oraz komina zapraszamy na nasze stoisko do Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 59 w dniach od 09-11.05.2014 chętnie podzielimy się fachową wiedzą.

Zapraszam Serdecznie

Jerzy Jankowski

Gryf-Bud Poujoulat

Stoisko Poujoulat

 


Budynki wielorodzinne, użyteczności publicznej i przemysłowe


Inne strony Poujoulat :


Chcą państwo zainstalować przewód kominowy, nasadę dachową, przyłączyć urządzenie grzewcze lub połączyć przewód kominowy ?

Poujoulat jest producentem specjalizującym się w przewodach kominowych, nasadach dachowych i akcesoriach dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych i użyteczności publicznej, zarówno nowych jak i remontowanych.
Życzą sobie Państwo zainstalować lub dokonać renowacji systemu grzewczego opalanego drewnem, gazem czy olejem ? Poujoulat proponuje duży wybór przewodów spalinowych do domów jednorodzinnych i budynkow wielorodzinnych, ze stali nierdzewnej lub przewodów elastycznych. Proponujemy przewody do wszystkich rodzajów urządzeń grzewczych : palenisk, wkładów kominkowych, pieców opalanych drewnem, pieców opalanych granulatem drzewnym (pelet), kotłów. Różnorodne wyposażenie zapewnia dokładną ewakuację spalin.