Strona główna > Tematyka > Wydarzenie > Płomień Roku 2013 dla Poujoulat

Płomień Roku 2013 dla Poujoulat

Już od 2006 roku redakcja magazynu Świat Kominków przyznaje niezależne nagrody dla firm, produktów oraz wydarzeń. Płomień roku jest to jedna z tych nagród, która przyznawana jest w trzech kategoriach: Produkt Roku, Firma Roku oraz Bezpieczny Kominek. Redakcja wyróżnia trzy odsłony nagrody: złoty, srebrny i brązowy Płomień Roku.

W dniu 6 czerwca 2014 roku odbyła się uroczysta gala, na której Kominy Poujoulat otrzymały Złoty Płomień Roku w kategorii Bezpieczny Kominek.


Jest nam niezmiernie miło, że codzienna praca i wysiłek wkładany w tworzenie coraz bezpieczniejszych systemów kominowych został doceniony tak prestiżową nagrodą. Jest to dla nas bardzo ważne, że zarówno media, przedsiębiorcy, jak i klienci ostateczni przywiązują coraz większa wagę do tego by kominek, a także komin były bezpieczne i nie zagrażały życiu i zdrowiu użytkowników.

 

Tworząc systemy kominowe dbamy o najwyższe standardy związane z jakością procesów produkcyjnych, jak i używanych materiałów. Wszystkie systemy kominowe trafiające na rynek są poddawane rygorystycznym testom i kontrolom jakości. Takie podejście zorientowane na najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkownika ostatecznego odgrywa coraz większą rolę w procesie zakupowym.

 

Dziękujemy wszystkim naszym Pracownikom oraz Partnerom Biznesowym, którzy przyczynili się do otrzymania Złotego Płomienia Roku 2013 w kategorii Bezpieczny Kominek. Ten sukces jest również Państwa sukcesem.

 

 

 

 


Budynki wielorodzinne, użyteczności publicznej i przemysłowe


Inne strony Poujoulat :


Chcą państwo zainstalować przewód kominowy, nasadę dachową, przyłączyć urządzenie grzewcze lub połączyć przewód kominowy ?

Poujoulat jest producentem specjalizującym się w przewodach kominowych, nasadach dachowych i akcesoriach dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych i użyteczności publicznej, zarówno nowych jak i remontowanych.
Życzą sobie Państwo zainstalować lub dokonać renowacji systemu grzewczego opalanego drewnem, gazem czy olejem ? Poujoulat proponuje duży wybór przewodów spalinowych do domów jednorodzinnych i budynkow wielorodzinnych, ze stali nierdzewnej lub przewodów elastycznych. Proponujemy przewody do wszystkich rodzajów urządzeń grzewczych : palenisk, wkładów kominkowych, pieców opalanych drewnem, pieców opalanych granulatem drzewnym (pelet), kotłów. Różnorodne wyposażenie zapewnia dokładną ewakuację spalin.