Strona główna > Artykuły > Personalizacja komina > Podłącz swój kominek w pięknym stylu!

 

Podłącz swój kominek w pięknym stylu!

Marzysz o kominku? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Spraw, by Twoj salon wyglądał pięknie!


Korzystne środowisko

W dziedzinie efektywności energetycznej i energii odnawialnej, budownictwo jest w trakcie bezprecedensowego rozwoju.

Przewód kominowy jest istotnym elementem, który można dostosować do różnych rodzajów źródła energii a także pozwala na redukcję jej zużycia małym kosztem.

Przewód kominowy musi być bezpieczny, estetyczny i wyglądać atrakcyjnie, adaptując się do wystroju pomieszczenia oraz budynku z zewnątrz.

Rozwiązanie Poujoulat « na miarę »

W przeciwieństwie do tradycyjnych przewodów, system Poujoulat znajduje zastosowanie w istniejących konstrukcjach i nie wymaga on żadnych modyfikacji (wzmocnień itp).

Może być montowany przez cały rok, również zimą, podczas gdy roboty murarskie są wstrzymane.

Kryza zapewnia szczelność na pokryciu dachowym. Fabrycznie wyprodukowane kryzy zróżnicowane są w zależności od kąta nachylenia dachu i materiału pokrywającego dach. Prawdziwy przemysłowy produkt « na miarę » , gwarantujący całkowitą szczelność i dokładne mocowanie mechaniczne (odporne na wiatr itp).

 

Etapy prostego i szybkiego montażu przewodu spalinowego

Bezpieczeństwo i wydajność

logo du laboratoire CERIC

Systemy przewodów kominowych i nasad dachowych dostarczane są jako  wykończone i gotowe do użycia. Przewód kominowy Dualinox zapewnia optymalny ciąg i optymalną efektywność, a przy tym gwarantuje oszczędność energii i całkowity komfort.

Jakość materiałów gwarantuje bezpieczeństwo i długi czas użytkowania ( testowane przez Laboratorium CERIC.) Produkty Poujoulat mają 5-letnią gwarancję.

 

Estetyka dostosowana do każdego rodzaju architektury

Bez względu na to czy Twój dom jest domem tradycyjnym, ponadczasowym czy nietypowym, znajdziesz odpowiednie rozwiązanie w Poujoulat.

Mamy dla Ciebie propozycję praktycznego, bezpiecznego i ekonomicznego rozwiązania systemu odprowadzania dymu i spalin.

 

Niewątpliwym atutem nasad dachowych jest łatwy i szybki montaż oraz połączenie z kominem systemowym Poujoulat.

W rzeczywistości pozwala to zaoszczędzić czas montażu oraz zaoszczędzić koszty eksploatacji komina.

Kominy Poujoulat występują w bardzo zróżnicowanym stylu. Firma projektując je, ma na uwadze poszanowanie środowiska naturalnego. Oprócz wartości funkcjonalnej i technicznej, komin jest elementem, który przez swoje kształty wpływa na wygląd całego domu. PERFEKCJA i KREATYWNOŚĆ to cechy, które przyświecały podczas tworzenia wszystkich linii nasad!


Aby dowiedzieć się więcej + rozwiazania proponowane


Budynki wielorodzinne, użyteczności publicznej i przemysłowe


Inne strony Poujoulat :


Chcą państwo zainstalować przewód kominowy, nasadę dachową, przyłączyć urządzenie grzewcze lub połączyć przewód kominowy ?

Poujoulat jest producentem specjalizującym się w przewodach kominowych, nasadach dachowych i akcesoriach dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych i użyteczności publicznej, zarówno nowych jak i remontowanych.
Życzą sobie Państwo zainstalować lub dokonać renowacji systemu grzewczego opalanego drewnem, gazem czy olejem ? Poujoulat proponuje duży wybór przewodów spalinowych do domów jednorodzinnych i budynkow wielorodzinnych, ze stali nierdzewnej lub przewodów elastycznych. Proponujemy przewody do wszystkich rodzajów urządzeń grzewczych : palenisk, wkładów kominkowych, pieców opalanych drewnem, pieców opalanych granulatem drzewnym (pelet), kotłów. Różnorodne wyposażenie zapewnia dokładną ewakuację spalin.