Strona główna > Aktualności

Wszystkie aktualnosci

26
sie
2014

Produkty i usługi

Nowy Katalog Cenowy 2014/2015

Drodzy Klienci Poujoulat,

Z dniem 1 września 2014 wchodzi w życie nowy Katalog Cenowy 2014/2015. W pierwszych dniach września drukowany cennik będzie dostępny u Naszych Doradców Techicznych. Jak co roku w katalogu będzie można znaleźć wiele nowości, które są reakcją na Państwa zapotrzebowanie. Pomimo wzrostów cen dodatków stopowych znacząca część naszych produktów pozostała na tym samym poziomie cenowym jak dotychczas. Wybrane grupy asortymentowe odnotowały nieznaczny wzrost cen. Dziękujemy za wybór produktów Poujoulat,


13
sie
2014

Wydarzenie

Nowy Katalog Adapterów do kotłów gazowych już dostępny!

Jest nam niezmiernie miło oddać w Państwa ręce nasz najnowszy Katalog Adapterów Poujoulat. W katalogu, oprócz ponad 800-set złączek adapterowych do kotłów kondensacyjnych i turbo występujących na polskim rynku, znajdziecie Państwo informacje o systemie koncentrycznym DUALIS E.I. i systemach jednościennych EASINOX i EASINOX WG (wskazówki do montażu, schematy podłączeń kominowych, a także wymiary kształtek systemów kominowych). Uzupełnieniem będą informacje o dostępnych w ofercie Poujoulat systemach zbiorczych oraz regulacje prawne dotyczące kotłów z zamkniętą komorą spalania i kotłów kondensacyjnych. Mam nadzieję, że nasz nowy katalog spotka się z Państwa akceptacją i pomoże w codziennej pracy oraz prawidłowym doborze odpowiedniego adaptera.


12
sie
2014

Wydarzenie

Bernard Stamm weźmie udział w światowym wyścigu BARCELONA WORLD RACE 2014-2015

Bernard Stamm w ciągu ostatnich miesięcy uczynił wszystko co było w jego mocy, aby wystartować z nowym projektem. Pełen determinacji w dążeniu do celu, szwajcarski żeglarz gotowy jest teraz na nowe wyzwanie. Zamierza wziąć udział w światowym wyścigu, z tą różnicą, że tym razem w tandemie! Po dwukrotnej wygranej w wyścigu Around Alone, Bernard pojawi się w następnej edycji Barcelona World Race, korzystając z łodzi „Mare” - (długość 60 stóp - klasa IMOCA), która to również będzie pływać w barwach firmy Poujoulat – kominy.

Poujoulat to firma, która aktywnie od 2003 roku wspiera Bernarda i jest jego partnerem w żeglarskich zmaganiach. Tym razem firma zdecydowała się przyłączyć do sponsoringu tandemu – Bernard Stamm oraz Jean Le Cam!


09
cze
2014

Wydarzenie

Płomień Roku 2013 dla Poujoulat

Już od 2006 roku redakcja magazynu Świat Kominków przyznaje niezależne nagrody dla firm, produktów oraz wydarzeń. Płomień roku jest to jedna z tych nagród, która przyznawana jest w trzech kategoriach: Produkt Roku, Firma Roku oraz Bezpieczny Kominek. Redakcja wyróżnia trzy odsłony nagrody: złoty, srebrny i brązowy Płomień Roku.

W dniu 6 czerwca 2014 roku odbyła się uroczysta gala, na której Kominy Poujoulat otrzymały Złoty Płomień Roku w kategorii Bezpieczny Kominek.


10
maj
2014

Wydarzenie

Poujoulat na targach GRYF-BUD 2014 w Bydgoszczy

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na targach Budownictwa i Instalacji oraz wykończenia wnętrz GRYF-BUD, wspólnie z Piotrem Baturą ekspertem w tematyce zduńskiej oraz zaprzyjaźnioną firmą MAAD z Tucholi jesteśmy do Państwa dyspozycji podczas trwania imprezy.


24
kwi
2014

Wydarzenie

Kieleckie Targi Dom, Ogród i Ty

Wspólnie z naszym partnerem - Firmą Marcoterm z Kielc uczestniczyliśmy w Kieleckich Targach DOM, Ogród i TY, które odbyły się w weekend 11-13 kwietnia 2014. Stoisko firmy Marcoterm cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających.


19
mar
2014

Wydarzenie

Podsumowanie targów w Poznaniu

   


10
mar
2014

Wydarzenie

Targi KOMINKI 2014 już jutro...

   


22
lut
2014

Wydarzenie

5 i 6 miejsce Poujoulat Sleddog Team na Mistrzostwach Świata w Szwajcarii

W dniach 14-16 lutego 2014r w Szwajcarskim Kanderstegu zostały rozegrane XI Mistrzostwa Świata WSA (World Sleddog  Association) w Wyścigach Psich Zaprzęgów. Ta niewielka, urokliwa miejscowość w kantonie Berno stała się miejscem spotkania ponad 200 najlepszych maszerów z 18 krajów Europy, z głębi Rosji i z Nowej Zelandii oraz około 2000 psów zaprzęgowych ras północnych (Syberian Husky, Alaskan Malamut, Pies Grenlandzki  i Samojed).  W dniu przyjazdu  powitały nas wspaniałe widoki, piękna pogoda i wreszcie dostateczna ilość białego puchu wokół.


20
lut
2014

Wydarzenie

Wirtualne stoisko Poujoulat: Progetto Fuoco - jakbyś tam był !

Wirtualne stoisko Poujoulat: Progetto Fuoco - jakbyś tam był ! Przedstawiamy stoisko Poujoulat na targach Progetto Fuoco 2014 jako wyjątkowe wydarzenie w internecie. Zachęcamy do wirtualnej podróży po stoisku.


17
lut
2014

Wydarzenie

XV Gliwickich Targach Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz

Kolejne targi budowlane za nami, tym razem wraz z naszym długoletnim Partnerem - firmą CALTECH z Gliwic uczestniczyliśmy w XV Gliwickich Targach Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz, które odbyły się w weekend 14-16 lutego 2014. Wśród licznie odwiedzających targi mieszkańców Gliwic oraz okolic stoisko firmy CALTECH cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.


13
lut
2014

Wydarzenie

Targi w Weronie

   


12
lis
2013

Produkty i usługi

Wprowadzenie nowego cennika

Firma Poujoulat cały czas dokłada wszelkich starań, aby dostosowywać swoją ofertę do potrzeb swoich Klientów.


12
lis
2013

Wydarzenie

Wirtualne stoisko Poujoulat: Interclima - jakbyś tam był!

Stoisko Poujoulat na targach Interclima 2013 przedstawia wydarzenie w internecie, oferując wirtualną podróż po stoisku.


21
paz
2013

Wydarzenie

Poujoulat na targach Kominki 2014

Serdeczenie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Poujoulat na Targach Kominki, które odbędą się w ramach Miedzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA, BUMASZ, CBS oraz Glass w Poznaniu w dniach 11-14 marca 2014.


15 AktualnosciBudynki wielorodzinne, użyteczności publicznej i przemysłowe


Inne strony Poujoulat :


Chcą państwo zainstalować przewód kominowy, nasadę dachową, przyłączyć urządzenie grzewcze lub połączyć przewód kominowy ?

Poujoulat jest producentem specjalizującym się w przewodach kominowych, nasadach dachowych i akcesoriach dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych i użyteczności publicznej, zarówno nowych jak i remontowanych.
Życzą sobie Państwo zainstalować lub dokonać renowacji systemu grzewczego opalanego drewnem, gazem czy olejem ? Poujoulat proponuje duży wybór przewodów spalinowych do domów jednorodzinnych i budynkow wielorodzinnych, ze stali nierdzewnej lub przewodów elastycznych. Proponujemy przewody do wszystkich rodzajów urządzeń grzewczych : palenisk, wkładów kominkowych, pieców opalanych drewnem, pieców opalanych granulatem drzewnym (pelet), kotłów. Różnorodne wyposażenie zapewnia dokładną ewakuację spalin.